AUTOSERVICE Ostrowski

BOSCH Service
AUTOSERVICE Ostrowski

O firmie

Firma nasza powstała w roku 1992 jako miejsce pracy dla nas, młodych ludzi, którzy po ukończeniu studiów poszukiwali możliwości realizacji swojej wiedzy i umiejętności. Zaczynaliśmy jako firma o profilu blacharsko – lakierniczo – mechanicznym, stopniowo koncentrując się na diagnostyce i naprawach mechaniki i elektroniki pojazdowej, poprzez konsekwentne podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz wyposażenia warsztatu,wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez coraz wyższy poziom techniczny wyposażenia serwisowanych oraz naprawianych przez nas pojazdów. Stale rozbudowujemy podręczny magazyn części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do samochodów zachodnich i japońskich.

Ukoronowaniem naszych starań jest otworzenie Stacji Kontroli Pojazdów, przeprowadzającej wszystkie rodzaje przeglądów pojazdów do 3,5t, gdzie dzięki wyposażeniu diagnostycznemu możemy dokonywać sprawdzenia i weryfikacji usterek w naprawianych samochodach oraz kontroli skuteczności ich usunięcia po naprawie. Zawsze staramy się oferować naszym klientom kompleksową obsługę - polegającą na doradztwie i przygotowaniu części zamiennych niezbędnych do naprawy o jakości odpowiadającej częściom oryginalnym i pozostających w stosunku do nich w bardzo korzystnej relacji finansowej oraz sprawną diagnostykę i naprawę pojazdu - realizowane tak, aby nasz klient przez jak najkrótszy czas pozbawiony był możliwości korzystania z własnego pojazdu. Motto przyświecające naszemu działaniu to ustalenie usterki w jak najwcześniejszym stadium, tak, aby profilaktyczne jej usunięcie nie narażało właściciela pojazdu na niepotrzebne koszty.

Nasze starania zostały dostrzeżone przez partnerskie sieci warsztatowe AD SERWIS, BOSCH SERVICE, VALEO CLIM SERVICE, z którymi współpraca pozwala na stały dostęp do najnowszej dokumentacji technologii naprawy oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników, a tym samym podnoszenie poziomu obsługi naszych klientów.

liczba odwiedzin:
© 2021 Net Partners